kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Dyrektora Handlowego

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Asystent / Asystentka Dyrektora Handlowego

Poszukiwana Osoba do pracy na stanowisku Asystent Dyrektora Handlowego w Biurze Regionalnym w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert, zleceń, umów, raportów i innych bieżących dokumentów
  • Praca w systemie CRM
  • Bieżące weryfikowanie i analiza podległego rejonu pod kątem możliwości sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Współpraca z pracownikami innych działów
  • Wsparcie Dyrektora handlowego w procesach bieżących

Wymagania:

  • Punktualność, kreatywność, komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Zdyscyplinowanie, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz Open Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + część prowizyjna
  • Stabilne warunki zatrudnienia i pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży