O nas

Pracakrakow.pl jest internetową bazą ogłoszeń lokalnych, łączącą pracodawców i kandydatów do pracy z Krakowa i okolic. Zarówno szukanie zatrudnienia jak i publikowanie ogłoszeń o wakatach na pracakrakow.pl jest bezpłatne.

Znajdź pracę w stolicy Małopolski!

Kraków to drugie pod względem wielkości i populacji miasto w Polsce, duży ośrodek akademicki i turystyczny, miasto kultury, sztuki, z wieloma pięknymi zabytkami. Stanowi ogromny rynek pracy, jest lokalizacją cenioną przez inwestorów z kraju i zagranicy. Od lat utrzymuje się tu niskie bezrobocie – to dobra wskazówka, świadcząca o tym, że warto szukać pracy właśnie w Krakowie.

Lokalny rynek pracy jest chłonny i odznacza się zapotrzebowaniem na pracowników różnych branż. Jakich? Tego dowiesz się właśnie z naszej strony. Na pracakrakow.pl znajdziesz pogrupowane wg obszarów zawodowych oferty pracy w Krakowie. Masz pewność, że są one aktualne i możesz w prosty sposób wysyłać swoje aplikacje.

Rekrutuj z pracakrakow.pl

Na pracakrakow.pl można bezpiecznie i szybko opublikować ogłoszenie o pracę. Wystarczy wypełnić krótki formularz, uzupełnić najważniejsze dane, opisać wymagania wobec kandydatów i warunki pracy. Cała procedura zawiera się w zaledwie trzech krokach i zajmuje kilka minut.