kandydatów

Etat Java developer (systemy zarządzania ERP/CRM/workflow)

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.

Java developer (systemy zarządzania ERP/CRM/workflow)
Opis stanowiska:
  • Tworzenie ustrukturyzowanego, bezpiecznego i przetestowanego kodu zgodnie z najlepszymi praktykami.
  • Wykonywanie bieżących zmian programistycznych, utrzymanie i rozwój istniejącego kodu.
  • Aktywny udział w tworzeniu, rozwoju i wdrażaniu nowych, wysokojakościowych produktów.
  • Analizowanie zgodności kodu źródłowego i oprogramowania.
  • Opracowanie rozwiązań technicznych oraz tworzenie dokumentacji.
Wymagania:
  • Komercyjne doświadczenie w pracy na stanowisku Java Developera.
  • Wymagana znajomość: Java, JavaFX, PostgreSQL, Spring Boot, Spring Framework, REST, Git, IntelliJ, Gradle.
  • Mile widziana znajomość: GitLab, Jenkins, RedMine, SOAP, MongoDB, Kotlin, React.js, TypeScript, Docker.
  • Umiejętność tworzenia kodu zgodnie z zasadami SOLID, DRY.
  • Umiejętność tworzenia optymalnych kwerend PostgreSQL.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć doskonalenia kompetencji i proponowania nowatorskich rozwiązań.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
Oferujemy:
  • Realizację projektów zgodnie z metodykami Agile.
  • Swoboda w realizacji zadań, doborze narzędzi i realny wpływ na wdrażane projekty
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport).
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń, firmowa biblioteka.
  • Elastyczny model pracy w przyjaznym i doświadczonym zespole.
  • Możliwość pracy zdalnej z okazjonalnymi spotkaniami zespołowymi w biurze w Krakowie.
  • Spotkania integracyjne, świętowanie urodzin, jeden krótszy dzień pracy.