kandydatów

Etat Inspektor / Kierownik

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Inspektor / Kierownik
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w terenie
  • Koordynowanie działań podległego zespołu
  • Monitorowanie wyników oraz wsparcie pracowników w realizacji zadań
  • Odpowiedzialność za jakość świadczonych usług ochrony u Klientów firmy
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz właściwe jej reprezentowanie wobec Kontrahentów
  • Zarządzanie dokumentacją zgodnie ze standardami firmy
  • Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochrony
  • Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Niekaralność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, OpenOffice)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży
  • Ciekawą pracę z zespołem profesjonalistów
  • Wynagrodzenie 4000 zł netto
  • Umowę o pracę