kandydatów

Etat Referent w dziale Rekrutacji

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Referent w dziale Rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 7.12

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej oddziałów m.in. zawieranie umów o prace oraz cywilnoprawnych
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikowanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych) w miarę potrzeb zwiększanie ilości zatrudnianych osób na stanowisko pracownik ochrony, z kwalifikacjami (w szczególności z uprawnieniami do broni) oraz orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Terminowe i zgodne z procedurami prowadzenie obiegu dokumentów
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z pracownikami oraz centralą firmy
  • Przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych, znajomość pakietu Ms Office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami kadrowymi

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie 2800 zł na rękę
  • Możliwość rozwoju zawodowego