kandydatów

Etat Asystent ds. finansowych

Firma: DEMATEC POLSKA SP. Z O. O. miejsce pracy: Niepołomice

Firma Dematec Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2002 i na przestrzeni kilkunastu lat osiągnęła status jednego z liderów w branży obróbki skrawaniem oferując nie tylko obrabiarki numeryczne, ale także wsparcie techniczne i technologiczne, jak również kompleksowe usługi automatyzacji i robotyzacji.

Asystent ds. finansowych
Miejsce pracy: Niepołomice
Twój zakres obowiązków
  • wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • wprowadzanie faktur do systemu oraz uzyskiwanie akceptacji
  • wsparcie działu finansowego w organizacji codziennej pracy
  • wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży, zakupu
  • kontakt operacyjny z klientami
  • archiwizacja dokumentów
  • pomoc w obsłudze kadrowej pracowników
  • wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach
  • inne zadania zlecone przez przełożonego
Nasze wymagania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i zaangażowanie
  • samodzielność w działaniu
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw księgowości
  • mile widziane doświadczenie w kadrach i płacach
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość programu Fakt
To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju kompetencji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet Multisport
  • kurs języka angielskiego