kandydatów

Etat Specjalista ds. techniczno-handlowych

Firma: DEMATEC POLSKA SP. Z O. O. miejsce pracy: Niepołomice

Specjalista ds. techniczno-handlowych
Miejsce pracy: Niepołomice
OBOWIĄZKI:
  • przygotowanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne
  • sprzedaż produktów (roboty przemysłowe)
  • obsługa posprzedażowa
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami
  • monitorowanie i raportowanie rynku
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży i serwisu
  • wsparcie działu części zamiennych
WYMAGANIA:
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, motywacja i zorientowanie na cel, dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie średnie bądź wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość branży
  • gotowość do pracy mobilnej
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • pakiet Multisport