kandydatów

Etat Specjalista ds. części zamiennych

Firma: DEMATEC POLSKA SP. Z O. O. miejsce pracy: Niepołomice

FIRMA DEMATEC POLSKA SP. Z O.O. LIDER W ZAKRESIE DOSTAW OBRABIAREK CNC I SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Specjalista ds. części zamiennych
Miejsce pracy: Niepołomice
OBOWIĄZKI
  • dobór części zamiennych oraz osprzętu dla klienta
  • sprzedaż części zamiennych do maszyn CNC
  • prowadzenie rozmów handlowo-technicznych
  • bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży maszyn oraz serwisu
  • tworzenie raportów sprzedaży
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z dostawcami oraz klientami
  • wprowadzanie kluczowych części na magazyn
  • analiza rynku pod kątem pozyskania najkorzystniejszych ofert
WYMAGANIA
  • praca stacjonarna w Niepołomicach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta
  • mile widziane doświadczenie w branży maszynowej/CNC
  • poczucie humoru
OFERUJEMY
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • szkolenia krajowe i zagraniczne oraz szkolenie wprowadzające
  • pakiet Multisport
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole