kandydatów

Etat E-Commerce Performance Specialist

Firma: MISBHV Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 8039142, z dnia 2023-03-03

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku.

M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

E-Commerce Performance Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Zbudowanie długookresowej strategii kampanii reklamowych oraz jej realizacja.
  • Samodzielne przygotowywanie i prowadzenie płatnych kampanii w Google Ads, Facebook Ads.
  • Bieżąca analityka prowadzonych działań marketingowych, śledzenie realizacji założonych celów, optymalizacja oraz inicjowanie działań zwiększających efektywność.
  • Poszukiwanie i testowanie nowych możliwości reklamowych.
  • Testowanie materiałów reklamowych: copy, grafika, targetowanie, cel kampanii.
  • Dbałość o feedy produktowe w kampaniach reklamowych.
  • Współpraca w obszarze realizacji strategii SEO.
  • Analiza rynku pod kątem prowadzonych działań marketingowych.
  • Przygotowywanie raportów podsumowujących wraz z rekomendacjami.
  • Odpowiedzialność za koszty prowadzonych działań marketingowych.
  • Realizacja wyznaczonych KPI (sprzedaż, marża, ROAS).
  • Praca w narzedziu: Magento, Google Analytics, Facebook Ads Manager, Google ADS, Google Data Studio

Wymagania

  • Doskonała znajomość menadżera reklam FB/Meta Ads oraz panelu Google Ads.
  • Minimum dwu letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii performance sklepów z branży e-commerce (mile widziana branża fashion).
  • Zaawansowane zdolności analityczne, dobra znajomość narzędzi analityki internetowej w tym Google Analytics.
  • Znajomość najnowszych tredów w obszarze marketingu internetowego.
  • Wysoka samodzielność i dokładność w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Zniżki pracownicze na produkty marki.