kandydatów

Etat Krawiec / Krawcowa

Firma: MISBHV Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7570440, z dnia 2022-09-26

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku.

M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

Krawiec / Krawcowa

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • szycie wzorów
  • szycie odzieży damskiej męskiej od podstaw
  • prasowanie międzyoperacyjne
  • prasowanie końcowe
  • kontrola jakości

Wymagania

  • oświadczenie zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • współpraca z konstruktorem, projektantem
  • w przypadku pracowników z Ukrainy wymagany język polski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat z pełnymi świadczeniami
  • godziny pracy do uzgodnienia (8 h)
  • wysokie zarobki 3,000- 4,000 netto
  • praca na nowym parku maszynowym
  • miła atmosfera w pracy
  • karta multisport