kandydatów

Etat Konstruktor odzieży

Firma: MISBHV Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7570446, z dnia 2022-09-26

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku.

M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

Konstruktor odzieży

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Konstrukcja odzieży damskiej i męskiej.

  • Modelowanie szablonów.

  • Stopniowanie odzieży.

  • Tabele wymiarów.

  • Karty produktów.

  • Sprawdzanie jakości produkcji.

  • Praca na systemie komputerowym (digitalizacja, obróbka, stopniowanie, markery).

  • Współpraca z projektantem, krawcowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - technikum odzieży.
  • Doświadczenie w zawodzie.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku mody.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Standardowe godziny pracy.
  • Karta Multisport.