kandydatów

Etat Specjalista e-Commerce

Firma: "ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa miejsce pracy: Zabierzów

Ogłoszenie numer: 5671104, z dnia 2021-09-24

ESKULAP Sp. Z O.O. Sp. K. zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista e-Commerce

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • Tworzenie i realizacja strategii działań e-Commerce,
  • Optymalizacja sklepu pod konwersję i wyznaczone trendy,
  • Opracowywanie nowych rozwiązań i funkcjonalności,
  • Bieżące monitorowanie sprzedaży oraz analizą wyników,
  • Współpraca z dostawcami i agencjami reklamowymi,
  • Ustalanie, realizacja i rozliczanie planów marketingowych,
  • Koordynowanie procesu sprzedaży i realizacji zamówień,
  • Zarządzanie ofertą sklepu,
  • Współtworzenie strategii obecności marki w sieci i poza nią,
  • Współpraca z grafikiem.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako specjalista eCommerce,
  • Znajomość narzędzi Google AdWords, Google Analytics, FacebookAds, Ceneo,
  • Doświadczenie w tworzeniu i egzekucji akcji marketingowych dla sklepu online,
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość programów: Magento, SubiektGT, Baselinker, Allegro,
  • Znajomość branży zoologicznej.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej. Praca 8h dziennie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Zniżki na produkty firmowe (branża zoologiczna)