kandydatów

Etat Kierowca

Firma: "ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa miejsce pracy: Zabierzów

Ogłoszenie numer: 4948892, z dnia 2021-06-15

ESKULAP Sp. Z O.O. Sp. K. zatrudni pracownika na stanowisko kierowcy do rozwożenia towaru.

Kierowca

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • Załadunek towaru na samochód według ustalonej kolejności trasy,
  • Dbanie o przydzielony samochód,
  • Rozwiezienie towaru do klientów według ustalonej kolejności.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu oraz uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego.