kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: "ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa miejsce pracy: Zabierzów

Ogłoszenie numer: 4882911, z dnia 2021-06-07

Hurtownia weterynaryjno- zoologiczna Eskulap sp. z o.o. sp.k.

zatrudni pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

w dziale WETERYNARYJNYM

na terenie woj. małopolskiego

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Zbieranie i obsługa zamówień od klientów
  • Monitorowanie płatności
  • Analiza sprzedaży na obsługiwanym obszarze
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • Realizacja planów sprzedaży i zadań promocyjnych w Regionie
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Organizacją pracy, planowanie zadań i ustalaniem priorytetów
  • Konsekwencja w działaniu
  • Doświadczenie w branży weterynaryjnej - będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i samodzielną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop