kandydatów

Etat Specjalista ds. Zarządzania Licencjami Software

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds.konfiguracji systemów Adobe Sign. Jeżeli masz doświadczenie w konfigurowaniu systemów, znasz język angielski na zaawansowanym poziomie i jesteś osobą, która nie boi się zmian i stawia na rozwój - to właśnie oferta dla Ciebie, aplikuj!

Specjalista ds. Zarządzania Licencjami Software
Kraków
oferujemy
  • Międzynarodowe środowisko
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, posiłków)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
zadania
  • Zarządzanie tożsamościami użytkowników i kontrolą dostępu w Adobe Sign
  • Działając jako administrator narzędzia Adobe Sign obsługuje konfigurację i integrację między Adobe Sign i innymi systemami biznesowymi, aplikacjami i procesami
  • Tworzenie / utrzymanie podręczników i materiałów merytorycznych (baz danych),
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • Zbieranie danych, mentoring, zarządzanie całym procesem zarządzania licencjami aplikacji
  • Przygotowanie raportów
oczekujemy
  • Doświadczenie na podobnej roli, takiej jak obsługa i wsparcie klienta IT, specjalista ds. Oprogramowania, specjalista IT itp.
  • Ponad 2 lata odpowiedniego doświadczenia w zakresie oprogramowania / aplikacji, zwłaszcza w rozwiązaniach opartych na chmurze
  • Zrozumienie techniczne i znajomość systemów MS, Adobe Sign lub innego narzędzia do podpisu elektronicznego
  • Znajomość zarządzania licencjami na oprogramowanie
  • Możliwość pracy w różnych krajach, segmentach, zespołach i indywidualnie
  • Musi mieć zdolności planowania i organizacyjne, zdolne do obsługi wielu zadań
  • Musi być w stanie pracować niezależnie, a także współpracować między zespołami
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności prezentacji jako atut

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47