kandydatów

Etat HR Associate

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

HR Associate
Kraków

Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy w dziale HR i chciałbyś rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz chęć rozwoju to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu finansów działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, itp.)
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • możliwość pracy zdalnej od 4-9 dni w miesiącu
Zadania
  • Obsługa Hr pracowników zatrudnionych w Lozannie
  • Dostarczanie globalnych raportów HR do klientów wewnętrznych
  • Kontakt z klientami
  • Wdrażanie procesów oraz usług na rzecz wsparcia zespołu
  • Przygotowywanie raportów, wprowadzanie danych personalnych do systemu, odpowiadanie na zapytania pracowników
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny (B2/C1)
  • biegłej znajomości narzędzi Microsoft Office
  • zainteresowania i chęci rozwoju w obszarze HR
  • doświadczenie w obszarze HR lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin - od poniedziałku do piątku.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47