kandydatów

Etat Specjalista ds. HR

Firma: Codahead sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 2695030, z dnia 2021-06-07

Codahead sp. z o.o. sp. k.

Zobacz na: https://codahead.com/

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa procesu rekrutacji w firmie z branży IT
  • nawiązywanie i zarządzanie relacjami z partnerami zewnętrznymi tj.: portale z ofertami pracy, agencje rekrutacyjne;
  • organizowanie szkoleń oraz spotkań integracyjnych dla pracowników,
  • administracja HR, przygotowywanie i dbanie o ciągłość umów z pracownikami oraz kontrahentami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji finansowej przy stałej współpracy z biurem księgowym

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w rekrutacji z branży IT
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość prawa pracy
  • samoorganizacja pracy
  • komunikatywność
  • mile widziane: zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżą IT

Oferujemy

  • karta MultiSport i prywatna opieka medyczna
  • ruchome godziny pracy (8/10 - 16/18)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pakiet szkoleniowy
  • Lekcje angielskiego z native speakerem
  • spotkania integracyjne
  • świeże owoce, przekąski i napoje
  • playroom