kandydatów

Etat Architekt prowadzący

Firma: Grupa Deweloperska START miejsce pracy: Kraków

Grupę START tworzą ludzie z pasją. To właśnie ich wiedza, fachowość oraz zaangażowanie decydują o jej rozwoju. Dlatego też nasi pracownicy to kompetentni i doświadczeni profesjonaliści, pracujący w zgranym zespole od wielu lat.

Podczas naszej działalności wybudowaliśmy ponad 3500 nowych mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i wiarygodność jest najlepszą gwarancją uczciwej i rzetelnej współpracy.

Pracujemy w centrum Krakowa, dzięki czemu wszędzie jest blisko. Zapewniamy przestrzeń do pracy, wysokiej jakości sprzęt oraz dobrą atmosferę. Wierzymy w moc sentencji „W zdrowym ciele zdrowy duch” dlatego dofinansowujemy pakiety sportowe naszych pracowników.

Architekt prowadzący
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • samodzielna praca nad analizami chłonności, koncepcjami architektonicznymi, projektami budowlanymi oraz wykonawczymi,
  • koordynowanie procesu projektowego i nadzór nad procesem wykonawczym,
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane,
  • biegła znajomość zagadnień projektowych, budowlanych,
  • znajomość prawa w branżowym zakresie i procedur administracyjnych,
  • doświadczenie przy projektach mieszkalnych i biurowych,
  • biegła znajomość AutoCAD, a mile widziane Revit, SketchUp, 3d Studio, Photoshop, Corel,
  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, kreatywność i komunikatywność,
  • wymagana jest umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę nad różnymi projektami w zespole architektów,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • zasoby niezbędne do realizacji podjętych działań,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne warunki finansowe.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)