kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień

Firma: Grupa Deweloperska START miejsce pracy: Kraków

Grupę Deweloperską START tworzy konsekwentnie budowany od lat zespół wyjątkowych specjalistów z wielu dziedzin. Przykładamy ogromną wagę do ludzi, których kwalifikacje oraz talent są gwarancją utrzymania najwyższego poziomu jakości. Głęboki szacunek dla każdego człowieka oraz ścisła współpraca między działami tworzy środowisko doskonałe do pracy i rozwoju. Wiedza, umiejętności i zaangażowaniu zespołu pozwalają każdego dnia z sukcesem odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.
Przykładamy wagę do potrzeb naszych pracowników dlatego wyznajemy zasadę harmonii pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Oferujemy możliwość podnoszenia kwalifikacji i jesteśmy otwarci na nowatorskie pomysły oraz kreatywne podejście do zadań.
Pracujemy w centrum Krakowa, dzięki czemu wszędzie jest blisko. Zapewniamy przestrzeń do pracy, wysokiej jakości sprzęt oraz dobrą atmosferę. Wierzymy w moc sentencji „W zdrowym ciele zdrowy duch” dlatego dofinansowujemy pakiety sportowe naszych pracowników.

Specjalista ds. zamówień
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Obsługa procesu zakupowego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych ofert handlowych
  • Kontakt z kontrahentami, podtrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych
  • Przygotowanie i nadzór nad zapytaniami ofertowymi
  • Negocjowanie warunków ofert i umów
  • Nadzór nad zamówieniami
  • Wspomaganie działu reklamacji w bieżących sprawach
  • Nadzorowanie nieruchomościami własnymi Grupy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym, handlowym lub budowlanym,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samoorganizacja i wysoka komunikatywność
  • Zdolności analityczne i numeryczne
  • Umiejętności współpracy z ludźmi
  • Biegła znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego, mile widziane doświadczenie z systemami ERP, AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełne wyzwań, ciekawe samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Podstawowe narzędzia: komputer, telefon, samochód w czasie pracy
  • Umowa o pracę na pełny etat
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)