kandydatów

Etat Asystent / Asystentka biura / Tłumacz

Firma: TELE-FONIKA Kable S.A. miejsce pracy: Myślenice

TELE-FONIKA KABLE S.A.  jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej.

Aktualnie do siedziby administracyjnej Spółki w Myślenicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka biura / Tłumacz
Miejsce pracy: Myślenice
 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kompleksowa obsługa i wsparcie Biura Zarządu.
  • Tłumaczenie korespondencji, dokumentacji, powierzonych pism z języka angielskiego na j. polski.
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu w zakresie: prowadzenia kalendarza, umawiania i organizacji spotkań, dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów i zarządzanie napływającymi informacjami.
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz rejestru korespondencji.
  • Koordynacja podróży służbowych członków Zarządu.
WYMAGANIA PRACODAWCY:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoki poziom kultury osobistej, miła aparycja
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność
OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie we wdrożeniu oraz adaptacji na nowym stanowisku
  • Oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (godz. 8-16 / 12-20)
  • Pakiet socjalny  (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
  • Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych