kandydatów

Etat Technolog

Firma: TELE-FONIKA Kable S.A. miejsce pracy: Kraków

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Poszukujemy ambitnych i chcących podnosić swoje kompetencje kandydatów na Wydziale Technologii i Rozwoju. Zespół Technologiczny ds. kabli i przewodów w gumie można objąć stanowisko:

Technolog

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konstruowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej dla wyrobów produkowanych w Zakładzie w Krakowie (dla kabli i przewodów w gumie) jak również za dane technologiczne (karty katalogowe, koszty, indeksy SAP) do zapytań ofertowych projektów rozwojowych nowych wyrobów kablowych.

Opis stanowiska:
  • opracowanie dokumentacji technologicznej wyrobów
  • optymalizacja procesów technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem podnoszenia jakości produktów oraz obniżania kosztów produkcji
  • śledzenie najnowszych rozwiązań technologicznych i analiza pod kątem możliwości ich wdrożenia do działalności produkcyjnej
  • współpraca z Działem Handlu w zakresie przygotowania ofert oraz konsultacji technicznych
  • współpraca z Wydziałami Produkcyjnymi w zakresie doskonalenia procesu produkcyjnego, wdrażania nowych surowców, weryfikacji dokumentacji technologicznej, nadzoru nad próbami technologicznymi
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z wdrażaniem nowych wyrobów i technologii
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, inżynieria chemiczna, elektrotechnika, pokrewne
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie i interpretowanie norm oraz dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • inicjatywa, kreatywność, odpowiedzialność, operatywność
  • gotowość do odbywania delegacji służbowych, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B.
 Oferujemy:
  • wdrożenie do realizowanych obowiązków przez pomocny i przyjazny zespół
  • pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju
  • wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych