kandydatów

Etat Pracownik montażu

Firma: Wamech P. A. Wąsik Sp. J. miejsce pracy: Skawina

WAMECH jest polską firmą działającą na rynku międzynarodowym założoną w 1989 roku. Główną aktywnością przedsiębiorstwa jest produkcja wózków technologicznych i pociągów logistycznych służących do transportu materiałów i komponentów na terenie zakładów produkcyjnych. Produkty firmy dostarczane są na pięć kontynentów do kilkudziesięciu fabryk a ich odbiorcami są światowi liderzy z branży automotive tacy jak Mercedes-Benz, MAN czy GKN.

Pracownik montażu
Miejsce pracy: Skawina
Wymagane kwalifikacje:
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych złożeniowych;
  • Umiejętność pracy z elektronarzędziami;
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki.
Dodatkowym atutem będzie
  • Znajomość zagadnień automatyki;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Doświadczenie w instalacjach elektrycznych niskonapięciowych.
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja części składowych montażu;
  • Montaż podzespołów oraz konstrukcji wózków transportowych na podstawie dokumentacji technicznej;
  • Samokontrola jakości wykonania.
Co oferujemy:
  • Pracę w średniej wielkości, dynamicznie rozwijającej się, wielopokoleniowej Firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia;
  • Benefity (ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dodatek za niepalenie).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)