kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Wamech P. A. Wąsik Sp. J. miejsce pracy: Skawina

WAMECH jest polską firmą działającą na rynku międzynarodowym założoną w 1989 roku. Główną aktywnością przedsiębiorstwa jest produkcja wózków technologicznych i pociągów logistycznych służących do transportu materiałów i komponentów na terenie zakładów produkcyjnych. Produkty firmy dostarczane są na pięć kontynentów do kilkudziesięciu fabryk a ich odbiorcami są światowi liderzy z branży automotive tacy jak Mercedes-Benz, MAN czy GKN.

Magazynier
Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

  • Załadunek, rozładunek i transport wewnętrzny towarów.
  • Odbiór ilościowy i jakościowy dostaw;
  • Przyjmowanie materiałów, komponentów, surowców na podstawie zamówień na potrzeby realizacji produkcji;
  • Kompletacja zamówień.

Wymagane kwalifikacje i staż pracy:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – mile widziane;
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Co oferujemy:
  • Pracę w średniej wielkości, dynamicznie rozwijającej się, wielopokoleniowej Firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia;
  • Benefity (ubezpieczanie grupowe, karta multisport, dodatek za niepalenie).