kandydatów

Etat Pomocnik Administratora Systemu

Firma: Intetics GmbH sp. z o. o. oddział w Polsce miejsce pracy: Kraków

Software Development

Pomocnik Administratora Systemu

Firma IT dorywczo zatrudni na stanowisko Pomocnik Administratora Systemu.

Zakres obowiązków:
  • zakup sprzętu komputerowego (analiza ofert, wystawianie faktur, odbiór przesyłek);
  • drobne naprawy (dodać/zamienić pamięć, SSD);
  • wydawanie sprzętu pracownikom (odnajdywanie w magazynie, przygotowanie do użytkowania, instalacja i konfiguracja stanowisk przy wsparciu administratora IT);
  • wysyłka sprzętu komputerowego do serwisu oraz odbiór;
  • instalacja i aktualizacja oprogramowania systemowego oraz użytkowego;
  • przeinstalowywanie Windows, Linux, MacOS przy wsparciu administratora IT;
  • inne bieżące zadania (rejestracja karty wejściowej w systemie, rozwiązywanie problemów i dotyczących drobnych awarii i usterek sprzętu komputerowego, drukarek i td.)

Czas pracy: dorywczo ok. 10 - 30 godzin w miesiącu.

Wymagania:

Znajomość języków:

  • język polski w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny, znajomość języka polskiego jest niezbędna do skutecznej komunikacji ze sprzedawcami, pracownikami serwisu i td.
  • angielski – na poziomie technicznym.
  • rosyjski – mile widziany.

Dyspozycyjność: zadania pilne – realizacja w tym samym dniu, pozostałe – do 3 dni).

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: zgodnie z przepracowanym czasem. Uwzględnimy Twoją propozycję wysokości stawki godzinowej.