kandydatów

Etat Asystent / Asystenka ds. kadr i plac

Firma: Intetics GmbH sp. z o. o. oddział w Polsce miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7646580, z dnia 2022-10-17

Intetics GmbH sp. z o. o. oddział w Polsce

Oprogramowianie.

Asystent / Asystenka ds. kadr i plac

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wstępne obliczanie wynagrodzeń i stawek - przed zatrudnieniem pracowników do spółki;
  • Kontrola i dokumentowanie zmian wynagrodzeń pracowników;
  • Sporządzanie raportów i danych dotyczących pracowników;
  • Udział w utrzymaniu systemu rejestracji czasu pracy, ewidencja urlopów;
  • Udział w przygotowanie danych dotyczących czasu pracy niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń;
  • Ewidencja świadczeń socjalnych w firmi;
  • Przygotowanie wstępnego obliczenia wypłat i potrąceń dla specjalisty ds. kadr i płac;
  • Zapewnienie obiegu dokumentów i doradztwo w zakresie tzw. godzin autorskich, w tym raportów;
  • Obsługa obiegu dokumentów ds kadr i płac;
  • I inne zadania związane z powyższymi.

Wymagania

  • Wykształcenie  kierunkowe (mile widziane kierunki ekonomia, rachunkowość, finanse, księgowość);
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego;
  • Doświadczenie w polskiej firmie co najmniej 1 rok;
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia jako księgowy, ekonomista lub asystent księgowej;
  • Znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego oraz umiejętność wyjaśniania ich pracownikom;
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym i wyższym;
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań;
  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowa zlecenia;
  • Liczba godzin pracy 50-80 godzin miesięcznie;
  • Elastyczny tryb pracy;
  • Biuro w centrum miasta;
  • Możliwość pracy zdalnej/biurze.