kandydatów

Etat Manager Marketing / PR

Firma: SQS HOLDING S.A. miejsce pracy: Kraków

Firma SQS Holding S.A.  specjalizuje się w dostarczaniu usług delegowania pracowników oraz kontroli jakości dla największych firm produkcyjnych w Polsce. Odbiorcami usług Grupy SQS są największe firmy z sektorów produkcji i sprzedaży.

Manager Marketing / PR
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie działań mających na celu wzmocnienie wizerunku Pracodawcy na rynku pracy
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych w celu zapewnienia kandydatów do pracy
  • Dokonywanie ocen i analiz rynku w celu opracowania strategii EB i rekrutacyjnej zorientowanej na cel
  • Proaktywne proponowanie i skuteczne wdrażanie, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań w obszarze employer branding i rekrutacji
  • Dbanie o atrakcyjność oraz wzmocnienie rozpoznawalności wizerunku pracodawcy przy wykorzystaniu obecnych oraz przyszłych możliwości w obszarze digital/online
  • Aktywne poszukiwanie skutecznych kanałów rekrutacji z wykorzystaniem posiadanej sieci kontaktów osobistych oraz przy użyciu nowoczesnych narzędzi direct search
  • Wspieranie kierownictwa i pracowników w sprawach związanych z EB i rekrutacjami
  • Nadzór nad polityką rekrutacyjną oraz rozwój narzędzi rekrutacyjnych
  • Zajmowanie się obsługiwaniem profili marek w mediach społecznościowych (np. na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście itp.),
  • Kształtowanie wizerunku marki oraz budowanie jej świadomości u grupy odbiorczej.
  • Planowanie strategii działań w mediach społecznościowych,
  • Tworzenie wpisów (co polega nie tylko na pisaniu tekstów, lecz również wyszukiwaniu odpowiednich zdjęć czy tworzeniu grafik) i wstawianie ich na odpowiednie kanały,
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, weryfikacja i ewentualne modyfikacje przyjętej strategii,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych,
  • Administrowanie profilami firmowymi w mediach społecznościowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych,
  • Posługiwanie się narzędziami reklamowymi Google, Facebook, LinkedIn, Instagram, Youtube, Tik Tok i inne.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Znajomość języka ukraińskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Niekończącą się ilość pracy i zadań
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dogodne narzędzia pracy
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.