kandydatów

Etat Koordynator Operacyjny

Firma: SQS HOLDING S.A. miejsce pracy: Niepołomice

SQS Holding S.A.  specjalizuje się w dostarczaniu usług delegowania pracowników oraz kontroli jakości dla największych firm produkcyjnych w Polsce. Odbiorcami usług Grupy SQS są największe firmy z sektorów produkcji i sprzedaży.

HR Team Sp. z o. o. jest międzynarodową agencją pracy.

Poszukujemy do pracy w naszej firmie jako Koordynator Operacyjny w Niepołomicach.

Koordynator Operacyjny
Miejsce pracy: Niepołomice
Zadania:
  • Szkolenia pracowników
  • Nadzorowanie pracy
  • Wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (pomoc przy zakwaterowaniu, wydawanie odzieży roboczej)
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowników
  • Obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia ( rozmowy kwalifikacyjne, rejestracja, pilnowanie pozwoleń, legalizacja pobytu, przesyłanie dokumentów do centrali
  • Rozliczanie godzin do wynagrodzenia
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Sporządzanie audytów, zamówień
  • Zgłaszanie bieżących nieobecności
  • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami
  • Rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient - Pracownik

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Znajomość języka ukraińskiego - mile widziana
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Obsługa komputera
  • Znajomość Exela - warunek konieczny
  • Pełna dyspozycyjność do pracy
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
Oferujemy:
  • Szkolenia oraz wsparcie naszego zespołu
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Umowa zlecenie