kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki

Firma: PGE Paliwa Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

PGE Paliwa sp. z o.o.

jest spółką z Grupy PGE, lidera na polskim rynku energetycznym.

Specjalizujemy się w dostawach węgla i biomasy na krajowym rynku, świadczymy także usługi związane z logistyką dostaw. Naszymi Klientami są zakłady energetyczne i ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w całej Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz ciągły rozwój kompetencji. Zespół PGE Paliwa tworzą eksperci świetnie znający specyfikę polskiego rynku paliwowego, utrzymujący międzynarodowe kontakty i najwyższe standardy funkcjonowania.

Dołącz do nas - zostań częścią dynamicznego zespołu i razem osiągnijmy sukces.

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PGEEC/PAL/JS/32/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie transportu kolejowego z Europy Zachodniej do Polski.
  • Kontrola dokumentacji transportowej i magazynowej.
  • Ścisła współpraca z dostawcami, odbiorcami i przewoźnikami.
  • Wyjaśnianie ewentualnych reklamacji i niezgodności w dostawach.
  • Pozyskiwanie i negocjacje stawek transportowych.
  • Raportowanie działalności przewozowej i magazynowej.
  • Wprowadzanie danych do systemu SENT.
  • Wprowadzanie danych do systemów klasy CRM.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub ekonomiczne.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze logistyki / administracji magazynowej / obsługi klienta.
  • Znajomość rynku przewozowego lub magazynowego.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pracy w zespole.
  • Gotowość do przejmowania inicjatywy i proaktywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem SENT.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.