kandydatów

Etat Stażysta w Wydziale Wsparcia IT

Firma: PGE Paliwa sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

PGE Paliwa sp. z o.o.

jest spółką z Grupy PGE, lidera na polskim rynku energetycznym.

Specjalizujemy się w dostawach węgla i biomasy na krajowym rynku, świadczymy także usługi związane z logistyką dostaw. Naszymi Klientami są zakłady energetyczne i ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w całej Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz ciągły rozwój kompetencji. Zespół PGE Paliwa tworzą eksperci świetnie znający specyfikę polskiego rynku paliwowego, utrzymujący międzynarodowe kontakty i najwyższe standardy funkcjonowania.

Dołącz do nas - zostań częścią dynamicznego zespołu i razem osiągnijmy sukces.

Stażysta w Wydziale Wsparcia IT
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PGEEC/PAL/JS/54/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych Spółki.
  • Kontrola wprowadzonych danych w systemach Spółki.
  • Integracja danych pomiędzy systemami Spółki.
  • Zarządzanie dostępami do systemów informatycznych.
  • Przygotowanie raportów na potrzeby Spółki.

Nasze wymagania:

  • Zdolności analityczne.
  • Myślenie procesowe.
  • Sumienność, odpowiedzialność oraz dokładność.

Mile widziane:

  • Student/Studentka z obszaru informatyki lub kierunków technicznych.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Ciekawy staż do 30.04.2023r. w oparciu o umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie oraz referencje.
  • Pełną wyzwań pracę przy ważnych projektach, za których wynik weźmiesz odpowiedzialność.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji z branży energetycznej.
  • Wsparcie oświadczonych opiekunów – ekspertów.