kandydatów

Etat Ślusarz / Spawacz konstrukcji stalowych (kominów)

Firma: Lavaster Sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

 Jeśli dobrze czujesz się w pracy zespołowej, jesteś osobą samodzielną z inicjatywą w podejmowaniu decyzji pod presją czasu oraz rzetelnie podchodzisz do pracy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego ogłoszenia.

Ślusarz / Spawacz konstrukcji stalowych (kominów)
Miejsce pracy: Kraków

Kogo Szukamy?

 Poszukujemy doświadczonych Pracowników do pracy na hali produkcyjnej w Krakowie.

Kandydat powinien posiadać:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • posiadanie aktualnych uprawnień do spawania w metodach MIG/MAG (135, 136, 138, 121),
  • doświadczenie na stanowisku spawacz/ślusarz,
  • umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń produkcyjnych
  • umiejętności obsługi palnika acetylenowo- tlenowego oraz sekatora gazowego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • znajomość rysunku technicznego,
Obowiązki?
  • staranne i należyte wykonywanie połączeń spawanych w zakresie posiadanych uprawnień,
  • ręczna lub mechaniczna obróbka elementów stalowych (cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie) w oparciu o rysunek techniczny,
  • obsługa maszyn i elektronarzędzi,
  • odpowiednie przygotowywanie złącza spawanego (zgodnie z dokumentacją),
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy,
  • przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz zasad bezpieczeństwa pracy.
Co oferujemy?

Stałe zatrudnienie w pozytywnie nastawionym zespole, terminowe wynagrodzenie oraz premię motywacyjną, a także możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i współpracy z doświadczonymi specjalistami.