kandydatów

Etat Kierownik Robót Montażowych (Project Manager)

Firma: Lavaster Sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

Jeśli jesteś osobą samodzielną z inicjatywą w podejmowaniu decyzji pod presją czasu oraz rzetelnie podchodzisz do pracy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego ogłoszenia.

Kierownik Robót Montażowych (Project Manager)
Miejsce pracy: Kraków

Kandydat powinien posiadać:
  • kilkuletnie doświadczenie w branży konstrukcji stalowych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem (kompetencje przywódcze i interpersonalne),
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego,
  • umiejętność pracy z trudnym klientem,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • dobra umiejętność posługiwania się programem AutoCAD,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się aplikacjami pakietu Office (m.in. Excel, Word)
  • znajomość j. angielskiego
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie przy realizacji kominów stalowych
  • uprawnienia energetyczne,
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych,
  • umiejętność posługiwania się j. niemieckim
Obowiązki?
  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów montażowych konstrukcji stalowych (kominów stalowych) na budowach prowadzonych na terenie Polski
  • rozliczania budżetu realizacyjnego,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,
  • bieżące raportowanie o przebiegu prac.
  • udział w przygotowaniu dokumentacji związanej z procesem odbiorowym,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami;
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o jej wizerunek,
  • dbanie o relacje biznesowe z potencjalnymi oraz stałymi Klientami.
Co oferujemy?

Stałe zatrudnienie w pozytywnie nastawionym zespole, terminowe wynagrodzenie oraz premię motywacyjną, samochód służbowy, laptop + telefon, a także możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i współpracy z doświadczonymi specjalistami.