kandydatów

Etat Document Controller

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Kraków

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Document Controllera / Asystenta/ki Kierownika Kontraktu. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wspieranie Kierownika Kontraktu w obszarze budownictwa biurowego, hotelowego, mixed-use i mieszkaniowego. Idealny/a kandydat/ka będzie posiadać możliwość współtworzenia struktury międzynarodowego developera w Polsce.

Document Controller
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca organizacja dokumentacji budowy;
  • Ewidencja czasu pracy podwykonawców;
  • Weryfikacja poprawności wystawianych faktur wraz z wprowadzaniem ich do systemu;
  • Wsparcie Kierownika Kontraktu w bieżących sprawach;
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień dla Kierownika Kontraktu;
  • Współpraca z działami administracyjnymi, prawnymi, finansowymi oraz księgowości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła / komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-księgowych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Zatrudnienie w stabilnej i ugruntowanej firmie.