Etat Cost Manager / Manager ds. Zarządzania Kosztami Inwestycji

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Kraków

Dołącz do międzynarodowego inwestora, dewelopera, który realizuje prestiżowe inwestycje w Krakowie i wspieraj zespół w zakresie cost managementu w kolejnych etapach inwestycji - od planowania inwestycji po fit-out.

Będziesz współpracować ze znakomitym managementem odpowiedzialnym za inwestycje, a także zespołem w centrali. Zdobędziesz cenne doświadczenie w uznanej firmie przy prestiżowych inwestycjach biurowych.

Cost Manager / Manager ds. Zarządzania Kosztami Inwestycji
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Obsługa ekonomiczna inwestycji budowlanych - kontrola budżetu inwestycji;
  • Współpraca przy przygotowaniu i aktualizacji budżetu danego projektu;
  • Organizacja przetargów na wykonawców pakietów robót
  • Wyceny robót dodatkowych
  • Rozliczanie wykonawców
  • Wsparcie dla kierownictwa projektu w zakresie formalno-ekonomicznym w tym udział w negocjacjach z kontrahentami;
  • Kontrola rozrachunków z kontrahentami;
  • Monitoring należności i zobowiązań;
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej inwestycji;
  • Raportowanie do banków
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy rozliczaniu projektów budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub budowlane;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Praktyczna wiedza na temat obsługi finansowo-księgowej inwestycji budowlanych;
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy ;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny);
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.