kandydatów

Etat Grafik / Projektant graficzny

Firma: Sedlak & Sedlak miejsce pracy: Kraków

Grafik / Projektant graficzny
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • tworzenie layout’ów stron www oraz landing page’y z uwzględnieniem dobrych praktyk UX/UI,
  • projektowanie kreacji internetowych kampanii reklamowych,
  • skład materiałów do druku,
  • tworzenie prostych materiałów video,
  • dbanie o spójność komunikacji wizualnej marki.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign,
  • znajomość zasad kompozycji oraz UX;,
  • znajomość zasad przygotowania materiałów do druku,
  • doświadczenie w tworzeniu kreacji internetowych oraz materiałów na potrzeby marketingowe,
  • kreatywność, wyczucie estetyki i zmysł plastyczny.
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS,
  • znajomość programów do edycji filmów,
  • precyzja i dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
  • zróżnicowany zakres obowiązków, możesz być pewny/a, że w tej pracy nie będziesz się nudzić,
  • stabilne warunki zatrudnienia i pracę dla rozpoznawanej marki,
  • pracę w biurze w przyjemnym, zielonym otoczeniu Woli Justowskiej.