kandydatów

Etat Specjalista Excel / programista VBA

Firma: Sedlak & Sedlak miejsce pracy: Kraków

Sedlak & Sedlak to firma z 30 letnim doświadczeniem. Bliżej nam jednak do startu-upu. Zatrudniamy ok. 30 osób, a na co dzień pracujemy w mniejszych zespołach, skoncentrowanych na danym produkcie/usłudze. Dzięki temu każdy z nas ma kontakt z całością procesu rozwoju produktu, a nie tylko drobnym wycinkiem.

Specjalista Excel / programista VBA

Obecnie szukamy koleżanki/kolegi: doświadczonego programisty VBA / specjalisty ds. Excela. Żeby lepiej zrozumieć co robimy odwiedź strony: raportyplacowe.pl, wskaźnikihr.pl i sedlak.pl. Lubimy swoją pracę, mamy nadzieję, że jeżeli dołączysz do zespołu, to będziesz podzielać te uczucia.

Oferujemy:
  • pracę, która ma sens,
  • ładne biuro z ogrodem na ul. Królowej Jadwigi,
  • stabilną pozycję na rynku i pracę dla rozpoznawanej marki,
  • opiekę medyczną, dofinansowanie Multisport.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość VBA,
  • piekielna dokładność,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • mile widziana znajomość programu Statistica, PowerBI, PowerQuery,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu w innych językach (najlepiej Python).
Zakres obowiązków:
  • utrzymanie, rozwijanie oraz tworzenie nowych narzędzi/makr automatyzujących procesy firmy,
  • przygotowanie narzędzi Excel/VBA do analiz płacowych,
  • szeroko rozumiana analityka danych,
  • w przypadku chęci, włączenie w procesy biznesowe i pracę doradczą dla klientów.

Praca w wymiarze od ½ do pełnego etatu w zależności od wspólnych ustaleń.

Miejsce pracy Kraków (przynajmniej 2 dni w tygodniu w biurze).

Chcesz nas poznać – wyślij CV.