kandydatów

Etat Prezes Zarządu

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta - dostawcy rozwiązań wentylacyjno-klimatyzacyjnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prezes Zarządu
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i nadzór nad podległymi jednostkami organizacyjnymi.
  • Prowadzenie spraw spółki i jej reprezentacja.
  • Planowanie strategiczne w zakresie kierunków rozwoju spółki, sprzedaży, marketingu, inwestycji oraz nadzór nad ich prawidłowym wdrażaniem i realizacją.
  • Odpowiedzialność za rozwój działalności spółki zgodnie z przyjętą strategią.
  • Optymalizacja procesów związanych z funkcjonowaniem spółki, w tym zorientowanie na wzrost sprzedaży i zysku oraz optymalizację kosztów.
  • Ocena i rozwój produktów i usług oraz odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych grup docelowych.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie mieniem/majątkiem oraz finansami spółki.
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.
  • Współpraca z pozostałymi organami i strukturami spółki.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, dbałość o rozwój ich kompetencji oraz nadzór nad wynikami pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (tytuł MBA będzie dodatkowym atutem).
  • Minimum 10 letnie doświadczenie na wyższych stanowiskach kierowniczych, w tym min. 3 letnie doświadczenie na szczeblu zarządu.
  • Doświadczenie zawodowe w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość rachunkowości zarządczej.
  • Umiejętność myślenia strategicznego.
  • Silnie ukształtowane kompetencje przywódcze.
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz zmienne, zależne od wyników finansowych spółki.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.