kandydatów

Etat Inżynier ds. Konfiguracji Aplikacji

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Inżynier ds. Konfiguracji Aplikacji
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i konfigurowanie internetowej aplikacji monitorującej urządzenia produkcyjne
  • Wdrażanie rozwiązań technicznych dla aplikacji zgodnie ze specyfikacją projektu i szczegółami technicznymi
  • Czytanie i przeglądanie P&ID oraz schematów systemowych
  • Projektowanie graficznych interfejsów
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów FAT i IFAT
  • Rejestrowanie i analizowanie problemów, wniosków i propozycji usprawnień w systemach śledzenia błędów
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu projektowego w celu zapewnienia terminowej realizacji projektu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektryka, automatyka, robotyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w konfiguracji i projektowaniu przemysłowych systemów sterowania
  • Znajomość JIRA lub innych narzędzi do zarządzania projektami Agile
  • Znajomość protokołów przemysłowych Modbu
  • Znajomość JavaScript i/lub HTML 5
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe