kandydatów

Etat Process Control Specialist

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Process Control Specialist
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie zadań projektowych w zakresie sterowania procesem – projekty na całym świecie
  • Przygotowanie schematów rurociągów i oprzyrządowania
  • Opracowanie wspólnie z inżynierem procesu projektu sterowania procesem, np: P&ID, opisy funkcjonalne dla sterowania sekwencyjnego, funkcji zabezpieczających itp.
  • Udział w działaniach związanych z zakupem systemów kontroli i bezpieczeństwa do szaf BPCS/SIS oraz przygotowanie do nich danych wejściowych
  • Udział w spotkaniach przeglądowych (HAZOP/SIL itp.)
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem jej kompletności i zgodności z normami
  • Udział w testach akceptacyjnych (FAT, SAT) dla sprzętu i oprogramowania systemów BPCS i SIS
  • Opracowanie własnej konfiguracji systemów sterowania i bezpieczeństwa
  • Pełnienie roli Inżyniera Wiodącego ds. Sterowania Procesem
  • Nadzór nad odbiorem wstępnym, rozruchem i uruchomieniem instalacji na projektach
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - automatyka, chemia i pokrewne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych (petrochemia, chemia i zbliżone)
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego – znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów MS Office, ACAD
  • Mile widziana znajomość systemu Smart Plant Instrumentation
  • Gotowość do podróży krótko i długoterminowych (3-6 miesięcy) – Polska i cały świat
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna itp.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju