kandydatów

Etat Asystentka / Asystent – język ukraiński lub rosyjski

Firma: Work & Business Solutions miejsce pracy: Kraków

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Asystentka / Asystent – język ukraiński lub rosyjski

Miejsce pracy: Kraków / możliwy system hybrydowy

Nr ref.: REK/2022

Opis stanowiska pracy:
  • Udział w realizacji projektów rekrutacyjnych.
  • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń.
  • Stała praca z portalem Linkedin.
  • Wyszukiwanie kandydatów i selekcja aplikacji.
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami.
Wymagania:
  • Samodzielność – jeśli wymagasz ciągłego nadzoru w trakcie pracy proszę NIE WYSYŁAJ CV.
  • Inicjatywa i zorientowanie na rezultat pracy – interesuje nas „domykanie spraw”.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office /głównie Word, tylko czasami Excel/.
  • Znajomość portalu Linkedin (jeśli nie znasz, to poznasz u nas).
  • Znajomość j. ukraińskiego lub rosyjskiego.
  • Konieczna dobra znajomość j. polskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach HR (rekrutacja, audyty, itp.).
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań.
  • Duży zakres samodzielności.
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po wdrożeniu) biuro + home office.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci”