kandydatów

Etat Inżynier Serwisant

Firma: Woodward Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Inżynier Serwisant - Niepołomice

Woodward, Inc jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

OBOWIĄZKI:
  • Diagnostyka i analiza zwrotów od klientów dla zaawansowanych kontrolerów elektronicznych używanych w przemyśle (sterowników do turbin gazowych i parowych, silników spalinowych dużej mocy, gensetów, etc…)
  • Lokalizacja i naprawa usterek w skomplikowanych obwodach drukowanych (PCBA) do poziomu komponentów
  • Przygotowywanie raportów z napraw urządzeń elektronicznych dla klientów (np. 8D), oraz wewnętrznych
  • Współpraca z działem jakości, inżynierią produktu, działem obsługi klienta w zakresie zwrotów (działy międzynarodowe)
  • Testowanie naprawionych urządzeń zgodnie z procedurami testów
  • Możliwe tworzenie procedur testowych weryfikujące proces naprawy urządzeń elektronicznych
  • Możliwy udział w projektach wdrożeń nowych produktów pod kątem serwisowalności urządzeń
  • Praca jednozmianowa, stacjonarna w siedzibie firmy
KWALIFIKACJE/ WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki lub pokrewne
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej oraz programowalnych układów elektronicznych w tym FPGA
  • umiejętność obsługi standardowych urządzeń pomiarowych i programatorów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • 4 lata doświadczenia w podobnym obszarze
  • proaktywność i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami równocześnie,
  • znajomość norm IPC 610, IPC7711 będzie atutem
Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Woodward Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Woodward Poland sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).”