kandydatów

Etat Inżynier Elektronik

Firma: Woodward Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Woodward, Inc jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Inżynier Elektronik

Nr Ref.: 2103556

Obowiązki:
  • Diagnostyka i analiza zwrotów od klientów dla zaawansowanych kontrolerów elektronicznych używanych w przemyśle (sterowników do turbin gazowych i parowych, silników spalinowych dużej mocy, gensetów, etc…)
  • Lokalizacja i naprawa usterek w skomplikowanych obwodach drukowanych (PCBA) do poziomu komponentów
  • Przygotowywanie raportów z napraw urządzeń elektronicznych dla klientów (np. 8D), oraz wewnętrznych
  • Współpraca z działem jakości, inżynierią produktu, działem obsługi klienta w zakresie zwrotów (działy międzynarodowe)
  • Testowanie naprawionych urządzeń zgodnie z procedurami testów
  • Możliwe tworzenie procedur testowych weryfikujące proces naprawy urządzeń elektronicznych
  • Możliwy udział w projektach wdrożeń nowych produktów pod kątem serwisowalności urządzeń
  • Praca jednozmianowa, stacjonarna w siedzibie firmy

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki lub pokrewne
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej oraz programowalnych układów elektronicznych w tym FPGA
  • umiejętność obsługi standardowych urządzeń pomiarowych i programatorów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • 4 lata doświadczenia w podobnym obszarze
  • proaktywność i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami równocześnie,
  • znajomość norm IPC 610, IPC7711 będzie atutem
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • pakiet benefitów, który obejmuje: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie i NNW, kursy językowe, pakiet Multisport
  • premię roczną uzależnioną od wyników firmy
  • równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobisty, półelastyczny czas pracy
  • podwyższone koszty uzyskania przychodu (dostępne dla wybranych stanowisk)
  • PPK: Woodward oferuje wypłatę na konto PPK do 4% wynagrodzenia w zależności od stażu pracy
  • wsparcie w relokacji
Reinforce our international team and work in a dynamic and interesting technical environment. Ourfocus as one of the oldest independent controller manufacturers lies in electronics and embeddedsoftware development. With a great deal of innovative spirit and agile development methods, wecreate control solutions for conventional, renewable and hybrid power generation. With us you havemany opportunities to do something yourself and to work closely with colleagues of other functions. Atour location, a family atmosphere awaits you. We look forward to receiving your application via ouronline application tool at www.woodward.com/Careers or at kempenhr@woodward.com