kandydatów

Etat Tester / Wdrożeniowiec systemów IT

Firma: Softelnet S.A. miejsce pracy: Kraków

Softelnet jest producentem, dystrybutorem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla operatorów telekomunikacyjnych.

Firma działa od 2001 roku. Rosnąca liczba pomyślnie wdrożonych projektów oraz zaufanie jakim klienci obdarzają firmę pozwalają na ciągły, dynamiczny rozwój.

Strategia rozwoju Softelnet zakłada długofalową współpracę z kluczowymi klientami oraz dywersyfikację oferty poprzez wprowadzanie na rynek nowych produktów. Doświadczenie uzyskane przez ponad 20 lat działalności na rynku IT sprawia, że Softelnet jest postrzegany jako solidny i godny zaufania partner biznesowy.

Tester / Wdrożeniowiec systemów IT
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: SOF/Wdrożeniowiec/12/2021/praca.pl
Zakres obowiązków:
  • testowanie systemów telekomunikacyjnych,
  • wdrażanie systemów telekomunikacyjnych,
  • przygotowywanie danych wdrożeniowych wg potrzeb klienta i dokumentacji,
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej oraz dokumentacji użytkownika,
  • nie oczekujemy, żeby Tester/Wdrożeniowiec wiedział wszystko od samego początku, jednak zależy nam, żeby miał podstawy i potrafił szybko się uczyć i wykonywał sumiennie swoje obowiązki.
Wymagania:
  • pełne zaangażowanie, dokładność, solidność, komunikatywność,
  • mile widziana znajomość podstaw języka SQL i PL/SQL,
  • praca w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • własna inicjatywa i kreatywność,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • systematyczny rozwój,
  • interesującą współpracę z największymi korporacjami: czołowymi firmami telekomunikacyjnymi, integratorami rozwiązań IT,
  • dostęp do najnowszych technologicznie rozwiązań,
  • możliwość zrealizowania własnych pomysłów,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea114, 30‐133 Kraków, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich wprzyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązująca ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2014r. nr 0 poz. 1182."