Etat Projektant / Wdrożeniowiec systemów opartych na QGIS i FreeCAD

Firma: Softelnet S.A. miejsce pracy: Kraków

Firma Softelnet S.A. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Projektant / Wdrożeniowiec. Stanowisko oferuje perspektywę wykorzystania wiedzy i umiejętności technicznych z zakresu systemów GIS, CAD 3D, aplikacji mobilnych. Praca w naszej firmie da Ci możliwości planowania sieci światłowodowych oraz interesującą współpracę z firmami telekomunikacyjnymi w Polsce i za granicą. W przyszłości masz otwartą ścieżkę kariery w kierunkach: kierownika projektów, analityka, szkoleniowca, specjalisty ds. projektowania i wdrożeń.

Projektant / Wdrożeniowiec systemów opartych na QGIS i FreeCAD
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków :
  • wdrażanie systemów telekomunikacyjnych opartych na QGIS, FreeCAD, PostGIS (https://ksavinetworkinventory.com),
  • projektowanie sieci telekomunikacyjnych FTTH (generowanie odpowiedniej dokumentacji, planowanie),
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej oraz dokumentacji użytkownika w języku polskim i angielskim,
  • przygotowywanie danych wdrożeniowych wg indywidualnych potrzeb klienta,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • możliwość przeprowadzania warsztatów i szkoleń dla polskich i zagranicznych firm,
  • testowanie systemów telekomunikacyjnych.
Nasze wymagania :
  • znajomość takich programów jak GIS i FreeCAD,
  • mile widziana osoba po kierunku Geodezja i Kartografia / Telekomunikacja / Informatyka lub pokrewne lub studenci ostatnich lat,
  • łatwość w pisaniu dokumentacji,
  • praca w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analitycznej,
  • pełne zaangażowanie, dokładność, solidność, komunikatywność,
  • własna inicjatywa i kreatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
To oferujemy :
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu wiedzy o telekomunikacji,
  • systematyczny rozwój,
  • bliski kontakt z integratorami rozwiązań IT, osobami tworzącymi oprogramowanie firmy Softelnet,
  • współpracę z firmami telekomunikacyjnymi,
  • dostęp do najnowszych technologicznie rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea114, 30‐133 Kraków, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich wprzyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązująca ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2014r. nr 0 poz. 1182."