kandydatów

Etat Programista Java

Firma: Softelnet S.A. miejsce pracy: Kraków

Softelnet jest producentem, dystrybutorem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych. Firma działa od 2001 roku. Od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji, handlu, przemyśle, ubezpieczeniach oraz sektorze utilities.

Softelnet uczestniczy w realizacji strategicznych projektów dla jednych z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Pozycja rynkowa spółki budowana jest w oparciu o zespół najwyższej klasy specjalistów, w skład którego wchodzą głownie absolwenci informatyki i telekomunikacji.

Rosnąca liczba pomyślnie wdrożonych projektów oraz zaufanie jakim klienci obdarzają firmę pozwalają na ciągły, dynamiczny rozwój. Strategia rozwoju Softelnet zakłada długofalową współpracę z kluczowymi klientami oraz dywersyfikację oferty poprzez wprowadzanie na rynek nowych produktów. Doświadczenie uzyskane przez ponad 15 lat działalności na rynku IT sprawia, że Softelnet jest postrzegany jako solidny i godny zaufania partner biznesowy.

Programista Java
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków

Programowanie aplikacji webowych opartych o technologie Java.

Nie oczekujemy, żeby Programista Java wiedział wszystko od samego początku, jednak zależy nam, żeby miał podstawy i potrafił szybko się uczyć i wykonywał sumiennie swoje obowiązki.

Wymagania ogólne:
  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub studenci ostatnich lat,
  • doświadczenie w programowaniu w Java,
  • znajomość wzorców projektowych Java,
  • biegła umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • samodzielność, kreatywność,
  • mile widziane osoba: bez nałogów, będąca pasjonatem tematu.
Wymagania techniczne:
  • doświadczenie w programowaniu Java/Spring/J2EE,
  • znajomość JMS,
  • znajomość SQL oraz baz danych (np. PostgreSQL),
  • znajomość Hibernate/JPA,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych (np. Glassfish, JBoss, Tomcat, Jetty),
  • znajomość Eclipse, Maven,
  • znajomość tworzenia testów jednostkowych JUnit,
  • znajomość narzędzi zarządzania kodem źródłowym (np. GIT),
  • mile widziana znajomość JBoss jBPM,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w technologii GWT,
  • znajomość CSS, JavaScript,
  • mile widziana znajomość jQuery.
To oferujemy
  • pracę przy wykorzystaniu stabilnych i nowoczesnych technologii informatycznych.
  • możliwość nauki technologii i rozwoju zawodowego,
  • możliwość zrealizowania własnych pomysłów,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea114, 30‐133 Kraków, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich wprzyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązująca ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2014r. nr 0 poz. 1182."