kandydatów

Etat Doradca Klienta AGD / RTV

Firma: Action S.A. miejsce pracy: Kraków

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe), ActiveJet (produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Doradca Klienta AGD / RTV
Miejsce pracy: Kraków
OPIS STANOWISKA:
  • Sprzedaż produktów i usług w oparciu o wysokie Standardy Obsługi Klienta
  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnej relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych
  • Raportowanie sprzedaży
  • Dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy
WYMAGANIA:
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość technik obsługi klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, punktualność, a przede wszystkim sumienność
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Co drugi piątek wolny - wydłużamy weekendy
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • Poznawanie najnowszych technologii technicznych i informatycznych
  • Możliwość awansów pionowych i poziomych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).