kandydatów

Etat Doradca Klienta AGD/RTV

Firma: Action S.A. miejsce pracy: Kraków

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM  W 2015 roku wg DISTREE EMEA zdobyliśmy nagrodę w kategorii  Dystrybutor Roku w Europie Centralnej Jesteśmy również  znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów  na świecie  z zakresu elektroniki użytkowej / IT), jest ponadto właścicielem marek Actina, ActiveJet,  Actis oraz witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Doradca Klienta AGD/RTV
Miejsce pracy: Kraków
OPIS STANOWISKA:
  • Sprzedaż produktów i usług w oparciu o wysokie Standardy Obsługi Klienta
  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnej relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych
  • Raportowanie sprzedaży
  • Dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy
WYMAGANIA:
  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość technik obsługi klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, oraz sumienność wykonywania pracy
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Co drugi piątek wolny - wydłużamy weekendy
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • Poznawanie najnowszych technologii technicznych i informatycznych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).