kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Talent IN sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Naszym Klientem jest innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się spółka. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój. Obecnie, aby usprawnić wewnętrzne procesy szukamy osoby na stanowisko Księgowej/-ego.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowanie rozliczeń podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC), raportu JPK
  • Przygotowanie analiz, sprawozdań, prognoz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (US, GUS)
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i statystycznych oraz  wewnętrznej sprawozdawczości
  • Kontakt oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS,NBP)
  • Sporządzanie obowiązujących deklaracji, sprawozdań dla potrzeb ZUS, US, GUS, PFRON
  • Wdrożenie i obsługa systemu księgowego
  • Zarządzanie Działem Księgowym
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej (-ego) Księgowej (-ego)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)
  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości  i sprawozdawczości finansowej
  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych
  • Samodzielność, terminowość i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Mile widziana Licencja Ministerstwa Finansów
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie w dogodnej formie: b2b bądź umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu