kandydatów

Etat Technik – Mechanik (K/M)

Firma: Talent IN sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Technik – Mechanik (K/M)
Miejsce pracy: Niepołomice

Jako grupa Talent IN poszukujemy osoby na stanowisko Technik – Mechanik (K/M), która będzie wspierać naszego Klienta w codziennej pracy. Szukamy osoby z doświadczeniem i wymaganymi uprawnieniami, a zarazem Kandydata gotowego do 3-zmianowej pracy. W zamian oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń w miejscu pracy;
  • Bieżące diagnozowanie usterek i awarii maszyn;
  • Usuwanie i eliminowanie przyczyn występujących awarii;
  • Regularne wykonywanie inspekcji i przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień;
  • Przygotowywanie raportów z inspekcji a także raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;
  • Wsparcie operacyjne Kierownika.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne);
  • Znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych (m.in. diagnostyka zintegrowanych systemów);
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność skutecznego diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.;
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej.
 OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;
  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.