kandydatów

Etat Store Manager

Firma: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Store Manager
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-23-63365

W związku z otwarciem nowego salonu znanej eksluzywnej marki modowej w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko Store Manager. Osoba ta weźmie udział w stworzeniu nowego salonu sprzedaży i będzie zarządzała zespołem sprzedaży.

Obowiązki:
  • Zarządzanie salonem i zespołem sprzedawców
  • Realizacja celów finansowych i operacyjnych
  • Rekrutacja, motywowanie oraz szkolenie pracowników
  • Nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Raportowaniem wyników sklepu
  • Współtworzeniem strategii rozwoju marki
  • Współpracą z centralnym biurem w innym kraju

Wymagania:
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży retail
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zapewniającej doskonały przepływ informacji
  • Umiejętności sprzedażowe, umiejętność dążenia do wyznaczonego celu, zorientowanie na wynik
  • Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z centralą w innym kraju)
  • Zorientowanie na wysoką jakość obsługi klienta
  • Doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i szkoleniu zespołu
  • Wyrozumiałość, dojrzałości i zaangażowania w interes firmy oraz dobro zespołu,
  • Świetna organizacja pozwalająca płynnie radzić sobie z dużym zakresem obowiązków i szybkim tempem pracy,
  • Zdolności do ustalania priorytetów i planowania długo- i krótkoterminowego
  • Analityczny i strategiczny sposób myślenia
  • Dobre rozeznanie i wiedza z zakresu mody (pasjonat mody)
Informacje dodatkowe:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy zależny od wyników sprzedażowych
  • Samodzielność i przestrzeń do samorealizacji
  • Dodatkowe bonusy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".