kandydatów

Etat Senior Backend Engineer

Firma: Stribog Games Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Stribog Games - na cześć słowiańskiego boga bogactwa i pomyślności
Mitologia słowiańska jest szczególnie bliska naszemu sercu - stanowi nierozerwalną część historii tych ziem. Dlatego chcieliśmy podkreślić nazwą polskie korzenie studia, zapewniając jednocześnie graczom z całego świata roz(g)rywkę na najwyższym poziomie.

Nasz zespół tworzą ludzie, przed którymi świat gier mobilnych nie ma żadnych tajemnic. Nie jesteśmy wielką korporacją – Stribog Games to kilkadziesiąt osób pracujących razem jak rodzina.

 Rynek gier mobilnych dynamicznie się zmienia, dlatego zawsze staramy się być o krok dalej, by sprostać potrzebom naszych graczy. Poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć ten cel i podejmą wyzwanie.

Senior Backend Engineer
Miejsce pracy: Kraków
Twoje zadania
  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy
  • Tworzenie i rozwój narzędzi monitorujących tworzone systemy
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy
Wymagane skille
  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, git
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
Oferujemy
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Pracujemy w modelu hybrydowym - biuro/praca zdalna
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera